Wydrukuj tę stronę
piątek, 04 wrzesień 2020 13:15

Zapraszamy na nową stronę - SPOŻYWCZE TECHNOLOGIE

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do tej pory w sieci znani byliśmy pod szyldem MIĘSNE TECHNOLOGIE (miesnetechnologie.pl) i być może na tym portalu spotkaliśmy się już z Państwem. Teraz ruszamy z nowym przedsięwzięciem, do którego współtworzenia chcemy Was gorąco zaprosić.

Kiedy zapytacie, czym są SPOŻYWCZE TECHNOLOGIE, odpowiemy, że miejscem, gdzie spotyka się cała branża spożywcza. To tu łączą się jej wszystkie gałęzie, poczynając od branży mięsnej, mleczarskiej, po cukierniczo-piekarniczą, kończąc na sektorze HoReCa. Działanie to otwiera nowe horyzonty dla naszych Czytelników i Klientów. Ułatwia wyszukiwanie informacji, daje szybki dostęp do nowych Kontrahentów i buduje wspierającą się społeczność.

Nowy portal okaże się punktem zwrotnym w dostępie do niezbędnych informacji. Zbudowany na bazie zdobytego wcześniej doświadczenia, ugruntowany wiedzą i kreowany zgodnie z najnowszymi trendami. Dążymy do tego, by nie ograniczały nas żadne podziały branżowe czy tematyczne. Chcemy aby treść i wiedza, którą się dzielimy przy wsparciu ośrodków naukowych oraz czołowych uczelni rolniczych w kraju, gwarantowały Wam fachowość i rzetelność przekazywanych informacji.

Serdecznie zapraszamy:

https://spozywczetechnologie.pl/

Czytany 271 razy